Контактная информация:

Останнім часом почастішали випадки скоєння дорожньо-транспортних пригод із постраждалими за участю вантажних транспортних засобів.

Ситуацію ускладнюють погіршення погодних умов (різкі перепади температурних показників, туман, ожеледиця тощо).

Нерідко такі автопригоди скоюються з вини водіїв вантажного автотранспорту внаслідок недотримання ними правил дорожнього руху, насамперед швидкісних режимів, режиму праці й відпочинку, відсутності необхідних практичних навичок керування автомобілем у складних умовах, а також халатного ставлення суб’єктів господарювання — власників ТЗ до питань безпечної експлуатації рухомого складу.

Читайте:
В каком игровом казино найти лучшие онлайн-слоты?

Державтоінспекція неодноразово нагадувала водіям про уважність та обережність під час погіршення погодних умов. Однак багато керманичів вантажного транспорту не дослухаються до порад фахівців. Зазначені пригоди нерідко супроводжуються людськими жертвами й значними матеріальними збитками та викликають значний громадський резонанс у суспільстві.

Державтоінспекція вкотре звертається до водіїв з проханням неухильно виконувати вимоги Правил дорожнього руху, уважно слухати повідомлення метеорологічних служб та  дослухатись до порад ДАІ.

Читайте:
Как пройти сертификацию ГБО?

Нагадуємо, в умовах недостатньої видимості необхідно рухатися з включеним ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами), відмовитися від ризикованих маневрувань. Якщо виникає необхідність зупинитися, то швидкість потрібно знижувати поступово, не вимикаючи щеплення, а при зупинці включати аварійну світлову сигналізацію.

 

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

Share:

Добавить комментарий