Контактная информация:

У Вінниці, по вулиці Лебединського облаштовують велодоріжку. Роботи проводяться від вул. Привокзальної до вул. Максима Шимка. Смуги будуть по обох боках проїжджої частини, ширина кожної з них 1,5 м.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Активно розвивати велоінфраструктуру у Вінниці почали з 2011 року. Саме тоді у місті з’явилися перші велодоріжки. На сьогодні велоінфраструктура міста одна із кращих в Україні. У місті діє муніципальний велопрокату Nextbike. Минулого року також встановили станції велоСТО та мапи велосипедних маршрутів.

Читайте:
Вінничанин пропонує встановити світлофор на Привокзальній – петиція

«У 2013 році була розроблена та затверджена рішенням сесії міської ради Програма розвитку велосипедного руху у м. Вінниця на 2013-2020 роки. Тоді було поставлено ціль облаштувати 85 км велосипедних маршрутів різного типу та влаштувати велопарковки по всьому місту. Наразі ми облаштовуємо велодоріжку по вул. Лебединського 1,8 км.

Читайте:
Вінничанин пропонує встановити світлофор на Привокзальній – петиція

Велосипедисти можуть їхати не по тротуарах, а по спеціальних доріжках, аби не було конфліктів між ними та пішоходами. Минулого року ми нанесли розмітку з обох боків у вигляді білої суцільної смуги. Таким чином ми намагались підготувати водіїв до появи на цій дорозі до велосипедної доріжки. Тепер повісимо знаки, зробимо червоні велопереїзди та нанесемо піктограми», – розповідає керівник розвитку велоінфраструктури у Вінниці Андрій Сорокін.

Читайте:
Вінничанин пропонує встановити світлофор на Привокзальній – петиція

Загалом у місті вже облаштували 75 км велодоріжок.

Share:

Добавить комментарий